Коробка під Адвент календарь Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Колір
Білий
Матеріал
ДВП (2,7мм)
Загальний розмір
29х31х4 см
Кількість відділень
30 шт
Розмір відділення(внутрішній)
4,7х4,7х3 см
Коробка для створення адвент календаря.
Підійде для цукерок, пряників чи інших маленьких презентів.
Розрахована на 30 відділень.
За бажанням можна додати ваш напис (додатково оплачується).
Важливо!
На виробах білого кольору може залишатися легкий нагар, він без особливих зусилль витирається вологою серветкою або ганчіркою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Длина | 290 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика праздника | Новый год |
- Цена: 419 ₴





