Балансир АКБ Battery Equalizer Type 1 12V PowMr Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Балансир АКБ Battery Equalizer Type 1 12V PowMr
Балансир заряду для АКБ (Battery Equalizer) застосовується для вирівнювання напруги в послідовно з'єднаних елементах живлення GEL, AGM, Flooded,Sealed, Litium LFP, Ni/CD, Ni/MH. Цей балансувальник забезпечує автоматичне підтримання однакової напруги на послідовно з'єднаних акумуляторів/елементів і перешкоджає перезаряджанню однієї АКБ і недозаряджання іншої АКБ, що сприяє збільшенню терміну експлуатації акумуляторів.
Принцип дії балансира активний, вирівнювання напруги на акумуляторній батареї відбувається завжди, навіть за вимкненого зарядного пристрою, і за під'єднаного навантаження.
Балансир має мінімальне енергоспоживання, всього 5 мА для 12 В під'єднання і 1,2 мА для 2,4 В. Забезпечує струм балансування до 10 амперів.
Комплект постачання:
Балансир АКБ Battery Equalizer Type 1 12V PowMr
інструкція англійська мова
заводське паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований принтер | Немає |
| Індикація | Світлова |
| Харчування | Акумулятор |
| Підсвітка екрана | Немає |
- Ціна: 3 290 ₴







