Ключниця "Дім щасливої родини" Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Розмір
39х24 см
Матеріал
МДФ (6мм)+Ламіноване ДВП(3мм)
Колір на фото
Темно-коричневий+бежевий
У всього має бути своє місце, а особливо це стосується наших ключів.
Адже саме вони завжди таємничо зникають, коли ми поспішаємо.
Пропонуємо просто 100% рішення цієї проблеми.
Наші стильні ключниці.
Вони не тільки надійно берегтимуть ключі, а і стануть прикрасою вашого будинку.
В нашому асортименті, ви знайдете ключниці на будь-який смак та бюджет.
Для себе або на подарунок друзям.
До того ж дизайн, написи та колір можемо змінити за вашим бажанням (всі зміни сплачуються окремо).
Для замовлення або детальної інформації, телефонуйте за вказаним номером!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес ключницы | 0.5 кг |
| Высота ключницы | 240 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Материал | ДВП |
| Вместимость ключей | 5 шт |
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Ширина ключницы | 390 мм |
- Цена: 829 ₴
