Ключниця "Дім" щасливої родини Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Розмір
30х23 см
Матеріал
МДФ (6мм)+Ламіноване ДВП(3мм)
Колір
Чорний, білий
У всього має бути своє місце, а особливо це стосується наших ключів.
Адже саме вони завжди таємничо зникають, коли ми поспішаємо.
Пропонуємо просто 100% рішення цієї проблеми.
Стильна ключниця "Дім щасливої родини".
Яка стане прикрасою вашого інтер'єру.
В нашому асортименті, ви знайдете ключниці на будь-який смак та бюджет.
Для себе або на подарунок друзям.
До того ж дизайн, написи та колір можемо змінити за вашим бажанням (всі зміни сплачуються окремо).
Для замовлення або детальної інформації, телефонуйте за вказаним номером!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес ключницы | 0.5 кг |
| Высота ключницы | 230 мм |
| Вместимость ключей | 5 шт |
| Цвет | Черный |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Материал | ДВП |
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Ширина ключницы | 300 мм |
- Цена: 597 ₴
