Саквояж для тортів (25х25 см) Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Матеріал
Ламіноване ДВП, ПЕТ (0,3мм)
Розмір робочого поля
25х25 см
Висота всередині
26 см
Колір
Білий, Чорний
Нове стильне пакування для ваших кулінарних шедеврів, квітів, іграшок ручної роботи та інших виробів.
Йде в розібраному вигляді, збирається легко (при необхідності надішлемо відеоінструкція).
В комплекті вже є квадратна підложка 25х25 см.
Завдяки правильно розробленому макету, коробка дуже міцна, тому можна не хвилюватися за свій тортик.
Можемо виготовити саквояж за вашими індивідуальними параметрами.
Важливо!
На підложках білого кольору може залишатися легкий нагар, він без особливих зусилль витирається вологою серветкою або ганчіркою.
На пластику є захисна плівка з двух сторін, її потрібно зняти!
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
- Цена: 426 ₴

