Дерев'яні іграшки на ялинку Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Новорічні дерев'яні іграшки на ялинку.
Виготовленні з натуральної березової фанери.
Більше 100 варіантів на вибір.
Для вашої зручності помістили наші іграшки в каталог, по якому ви з легкістю можете обрати своїх фаворитів!
Щоб оформити замовлення, додайте цей товар в корзину, вкажіть загальну кількість, яку бажаєте придбати.
Потім в коментарях до замовлення, уточніть, які саме вам номерки іграшок і по скільки штук.
(Приклад: іграшки під номером: 1,3 ,4 - 2 шт, 16 - 2 шт, 20 ....).
Або ж пишіть нам одразу на Вайбер і ми допожемо все оформити.
!!!Важливо!!!
Нитка йде в комлекті (не зав'язана)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 7 см |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
| Материал | Дерево |
| Тип | Игрушки на елку |
| Толщина изделия | 4 мм |
| Ширина | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дерево |
- Цена: 100 ₴







