Вазони для літніх терас, садові вазони Вудсток (колір за Вашим бажанням) Код/Артикул 0002224

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Вазони дерев'яні для квітів прикрасать Вашу терасу чи двір. Текстура дерева підкреслить екологічність, а простий мінімалістичний дизайн чудово доповнить будь-який екстер'єр.
Зовнішні розміри
Довжина: 65 см
Ширина: 65 см
Висота: 65 см
Товщина дошки: 35+ мм
Вазони виготовлені із сосни. Всередині оббиті гідроплівкою, яка перешкоджатиме протіканню.
Пофарбуємо вазон будь-яким кольором на Ваш смак (маємо широку палітру кольорів, яку запропонує Вам наш менеджер). Фарба, яку ми використовуємо, підкреслює текстуру деревини і розрахована на зовнішні атмосферні впливи.
За Вашим бажанням можемо виготовити вазони інших розмірів.
На будь-які запитання з радістю дадуть відповідь наші менеджери!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 9 585 ₴








