Будиночок для метеликів Цейлонська Троянда Синій Код/Артикул 0002227

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Будиночок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери.
Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів
Розміри: 20х12х10см
Матеріал: фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
| Призначення | Універсальне |
| Установка | Підлогова <unk> Підвісна |
- Ціна: 1 305 ₴







