Сетки для зернодробилок ХЕЛЗ (HELZ) Код/Артикул З-60353

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. У зернодробілці "Ікор" сітка повністю оточує барабан і, крім основного призначення, відіграє роль відбійників. Великі частинки зерна вдаряються в сітку, не проходять крізь отвори та відлітають назад до барабана. Дрібна крупа випадає внизу робочої камери зернодробілки.
Регулювання ступеня помелу відбувається через заміну сит. Для цього треба відкрутити завантажувальний бункер разом із передньою кришкою, що закриває барабан.
Діаметр круга 280 мм.
Діаметри отворів 2,3,4,5 мм.
Диаметр сетки
28 см
Ширина сетки
6 см
Диаметр перфорации
2,3,4,5 мм
Вес
260 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HELZ |
| Страна производитель | Украина |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Вес | 0.26 кг |
- Цена: 375 ₴


