Підставки для льодяників і карамелі 45 см * 20 см Код/Артикул 0000732

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Підставка під льодяники дозволяє зручно розмістити льодяники, кейк-попси, солодку вату та інші солодощі на вітрині. Наші майстри постарались над дизайном цього виробу, тож він виглядає дуже стильно. Підставка компактна і не займає багато місця. Вона має надійну конструкцію і забезпечує надійну фіксацію ваших солодких виробів.
Підставка під льодяники на паличці виготовлена із екологічних та безпечних матеріалів, тож вона повністю підходить для використання з харчовими продуктами. Вона дуже легко чиститься, тож ви зможете довго зберігати її у первісному стані.
Розмір основи: 45 см * 20 см;
Висота першого ярусу: радіус - 12,5 см;
Висота другого ярусу: радіус - 13,5 см;
Висота третього ярусу: радіус - 17,5 см
Матеріал: якісний ламінований МДФ товщиною 18 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 3 |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
- Ціна: 1 233 ₴








