Підставки для льодяників і карамелі 35 см * 20 см Код/Артикул 0000019

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Оригінальна підставка під льодяники, солодку вату, пряники чи карамелі.
Підставка для льодяників – це чудовий вибір для магазинів та закладів харчування, які цінують свою репутацію та уважно слідкують за виглядом їх продукції. Віялове розташування цукерок на підставці дає змогу компактно та привабливо розташувати карамель на прилавку. Крім того, її можна використовувати і як підставку для кейк-попсів, пряників та солодкої вати.
Підставка для льодяників на паличці виготовлена талановитими спеціалістами інтернет-магазину «XR_Master». Для її виробництва ми використали якісний ламінований МДФ товщиною 18 мм. Всі матеріали абсолютно безпечні і не впливають на харчові продукти.
Розмір основи: 35 см * 20 см;
Висота першого ярусу: радіус - 11 см;
Висота другого ярусу : радіус - 15 см;
Висота третього ярусу: радіус - 16 см
В наявності є ще більший розмір - 45 см * 20 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 3 |
| Матеріал | МДФ |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
- Ціна: 1 088 ₴








