Кошик для іграшок Рожева мрія Код/Артикул 0002158

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Кошик для іграшок - чудове рішення для дитячої. Кошик допоможе перетворити процес прибирання іграшок в захоплюючу гру тим самим привчити дитину до порядку. Корзина ідеально підійде для дитячої кімнати, де можна вмістити безліч іграшок та аксесуарів. ЇЇ також можна використовувати як кошик для білизни. В нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати кошик для іграшок, яка буде ідеально доповнювати інтер'єр дитячої кімнати.
Розміри:
висота - 60 см, діаметр - 35 см;
Подушки в комплект не входять! (Але їх можна придбати додатково)
· Кошик виготовлений з якісної бавовни і поролонової вставки, приємний на дотик, повністю безпечний для малюків і не викликає алергічних реакцій.
- Каркас кошика не має металевих прутів, що гарантує безпеку малюкові,
- Чудово тримає форму і водночас м'який і приємний на дотик.
- Завдяки якісним тканинам і матеріалам, виріб зберігає зовнішній вигляд після тривалого використання і багатьох прань.
Метод догляду:
Прати при максимальній температурі 30 ° C. Не відбілювати. Не сушити. Можна прасувати при максимальній температурі 110 ° С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кошика | 600 мм |
| Розташування | У приміщенні/на вулиці |
| Тип | Смітник |
- Ціна: 1 015 ₴





