НАЛІПКА ТРИКУТНИК "НАВЧАЛЬНИЙ" НА КАПОТ АВТО Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. НАЛІПКА ТРИКУТНИК "НАВЧАЛЬНИЙ" НА КАПОТ АВТО
Висота 35.5 см.
Ширина 40 см.
Виготовлений з самоклейкої плівки ORAJET 3640 .
Не вигорає і не деформується.
Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про НАВЧАЛЬНИЙ автомобіль на дорозі.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто високої якості.
Виготовлений з самоклейкої плівки ORAJET 3640 . Знаки не вигорають і не деформуються.
Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
Спосіб застосування:
-Поверхня автомобіля повинна бути чистою та сухою.
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорозі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант поклейки | Наружная |
| Вид наклейки | Сигнальная |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Высота | 355 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Цвет | Красный |
| Минимальный тираж | 1 шт |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Размер | 40см*40см |
| Тип наклейки | На капот |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 310 ₴
