ЗНАК НА АВТО БУКВА "Н" НА ПРИСОСЦІ Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Знак буква "Н" на присосці.
Висота 15.5 см.
Ширина 18 см.
Виготовлений з ламінованого щільного картону.
Не вигорає і не деформується при попаданні прямих променів сонця.
Купуючи даний , Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про учня в навчальній машині.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на присосці високої якості.
Виготовлений з ламінованого щільного картону. Завдяки цьому є не важким і таким чином не дає змогу знаку відгинатись та деформуватись на склі. Знаки не вигорають і не деформуються при попаданні на них прямих променів сонця.
Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% меньше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки на присосці кріпляться в середині автомобіля на скляну поверхню, лицевою стороною в бік вулиці.
Не підходить для сильно тонованого скла.
Якщо скло на Вашому автомобілі під великим нахилом, бажано купувати на 2-х присосках.
Спосіб застосування:
-Поверхня скла повинна бути чистою.
-Температура в автомобілі, при кріпленні знака повинна бути не нижче 5 ° C.
-Намочіть присоску і прикладіть знак до скла. Після цього знак буде триматися при будь-якій температурі повітря в автомобілі.
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорзі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант поклейки | Внутренняя |
| Вид наклейки | Сигнальная |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Высота | 150 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Цвет | Красный |
| Минимальный тираж | 1 шт |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Размер | 20см*20см |
| Тип наклейки | На стекло |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 171 ₴
