Знак "ДЕТИ В МАШИНЕ" (ХЛОПЧИКИ) на авто МАГНІТНИЙ зйомний Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Знак "ДЕТИ В МАШИНЕ" (Хлопчики) на магніті.
Розмір 11.5х11.5 см.
Виготовлений з магнітного вінілу.
Не вигорає і не деформується.
Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про про дитину в машині.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).
Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на магніті високої якості.
Виготовлений з магнітного вінілу. Знаки не вигорають і не деформуються.
Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки на магніті кріпляться на металеву частину ззовні автомобіля, лицевою стороною.
Не підходить для пластмасових або алюмінієвих поверхонь.
Спосіб застосування:
-Поверхня автомобіля повинна бути чистою та сухою.
-Поверхня для кріплення повинна бути металевою.
-При низькій температурі може не приймати форму поверхні кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант поклейки | Наружная |
| Вид наклейки | Сигнальная |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Высота | 115 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Цвет | Желтый |
| Минимальный тираж | 1 шт |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Размер | 20см*20см |
| Тип наклейки | На багажник |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Винил |
| Место крепления | На кузов |
| Размеры, мм | 115х115 |
| Страна-производитель товара | Украина |
- Цена: 171 ₴
