НАЛІПКА НА АВТОМОБІЛЬ "ДИТИНА В МАШИНІ"(ХЛОПЧИК) Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. НАЛІПКА НА АВТОМОБІЛЬ "ДИТИНА В МАШИНІ"(ХЛОПЧИК)
Розмір 145*145 мм.
Виготовлений з самоклейкої плівки ORAJET 3640 .
Не вигорає.
Строк придатності до 5 років.
Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про дитину в машині.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто високої якості.
Виготовлений з самоклейкої плівки ORAJET 3640. Знаки не вигорають і не деформуються при попаданні на них прямих променів сонця.
Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% меньше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки можуть кріпитися на скляну поверхню, на корпус автомобіля.
Спосіб застосування:
-Поверхня повинна бути чистою, знежиреною і сухою.
-Температура , при кріпленні знака повинна бути не нижче 5 ° C.
- Приклейте наліпку до поверхні. Розгладьте по всій площині.
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорзі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант поклейки | Наружная |
| Вид наклейки | Декоративная |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Высота | 145 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Цвет | Желтый |
| Минимальный тираж | 1 шт |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Размер | 20см*20см |
| Тип наклейки | На багажник |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Ширина | 145 мм |
- Цена: 180 ₴
