Знак на авто "ДОБРОГО ВЕЧОРА МИ З УКРАЇНИ" (ГЕРБ) на присосці Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте. Знак "ДОБРОГО ВЕЧОРА МИ З УКРАЇНИ" (ГЕРБ) на присосці.Розмір 14.5х14.5 см.Виготовлений з ламінованого щільного картону.Не вигорає і не деформується при попаданні прямих променів сонця.Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про справжнього УКРАЇНЦЯ в машині.Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.Чому саме у нас?Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на присосці високої якості.Виготовлений з ламінованого щільного картону. Завдяки цьому є не важким і таким чином не дає змогу знаку відгинатись та деформуватись на склі. Знаки не вигорають і не деформуються при попаданні на них прямих променів сонця.Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% меньше.На яку поверхню можна кріпити знак?Знаки на присосці кріпляться в середині автомобіля на скляну поверхню, лицевою стороною в бік вулиці.Не підходить для сильно тонованого скла.Якщо скло на Вашому автомобілі під великим нахилом, бажано купувати на 2-х присосках.Спосіб застосування:-Поверхня скла повинна бути чистою.-Температура в автомобілі, при кріпленні знака повинна бути не нижче 5 ° C.-Намочіть присоску і прикладіть знак до скла. Після цього знак буде триматися при будь-якій температурі повітря в автомобілі. Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорзі! Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант поклейки | Внутренняя |
| Вид наклейки | Сигнальная |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Высота | 145 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Цвет | Желтый |
| Минимальный тираж | 1 шт |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Тип наклейки | На стекло |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Ширина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Картон |
| Место крепления | На стекло |
| Размеры, мм | 145х145 |
| Страна-производитель товара | Украина |
- Цена: 180 ₴
