Знак на авто "ОСОБЛИВА ДИТИНА" (ДІВЧИНКА) (BABY ON BOARD) на присосці зйомний українською мовою Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Знак "ОСОБЛИВА ДИТИНА" (ДІВЧИНКА) на присосці.Розмір 14.5х14.5 см.Виготовлений з ламінованого щільного картону.Не вигорає і не деформується при попаданні прямих променів сонця..
Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про особливу дитину в машині.Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.Чому саме у нас?Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на присосці високої якості.Виготовлений з ламінованого щільного картону. Завдяки цьому є не важким і таким чином не дає змогу знаку відгинатись та деформуватись на склі. Знаки не вигорають і не деформуються при попаданні на них прямих променів сонця.Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% меньше.На яку поверхню можна кріпити знак?Знаки на присосці кріпляться в середині автомобіля на скляну поверхню, лицевою стороною в бік вулиці.Не підходить для сильно тонованого скла.Якщо скло на Вашому автомобілі під великим нахилом, бажано купувати на 2-х присосках.Спосіб застосування:-Поверхня скла повинна бути чистою.-Температура в автомобілі, при кріпленні знака повинна бути не нижче 5 ° C.-Намочіть присоску і прикладіть знак до скла. Після цього знак буде триматися при будь-якій температурі повітря в автомобілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Внутрішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Жовтий |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Тип наклейки | На скло |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце кріплення | На скло |
| Розміри, мм | 145х145 |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 180 ₴
