Годівничка для птахів підвісна з кріпленням Тартак Код/Артикул 0001194

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Годівничка для птахів дерев'яна підвісна з кріпленням "Тартак"
Розміри годівнички: 29 см × 27 см × 34 см
Кріплення довжиною: 45 см
У комплект входять:
- годівниця
- система підвісного кріплення
Виготовлена з дерева, оброблена захисним декоративним просоченням. Зручна у підвішуванні.
Мила годівничка на дерево - хороший вибір, який доповнить Ваш інтер'єр саду або подвір'я. Таким вибором Ви прикрасите не тільки своє подвір'я, а і порадуєте маленьких птахів, які зможуть в холодний період поїсти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Установка | Підвісна |
- Ціна: 2 940 ₴









