Годівничка для птахів підвісна Комора Код/Артикул 0000561

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Годівничка для птахів "Комора" підвісна
Розміри годівнички: 29 см × 27 см × 34 см
Кріплення довжиною: 45 см.
Виготовлена з дерева, та оброблена захисною декоративною пропиткою. Зручна у підвішуванні.
Хороший вибір, який доповнить Ваш інтер'єр саду або подвір'я. Таким вибором Ви прикрасите не тільки своє подвір'я, а і порадуєте маленьких птахів, які зможуть в холодний період поїсти.
У комплект входить:
1.Годівниця;
2.Система підвісного кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Встановлення | Підвісна |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 2 520 ₴









