Годівниця для пташок і білок "Сакура коричнева" на ніжці Код/Артикул 0001199

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Годівничка для пташок і білок дерев'яна ручної роботи
Розміри годівниці: 28 см × 27 см × 32 см
Ніжка розбірна висотою: 135 см
Виготовлена з дерева, та оброблена захисною декоративним просоченням.
Зручна в установці.
Хороший вибір, який доповнить Ваш інтер'єр саду або двору. Так Ви прикрасите не тільки свій двір, а й допоможете маленьких друзів, які зможуть в холодний період поїсти в "Сакурі".
Ви отримаєте комплект:
1. Годівниця
2. Розбірна ніжка
3. Клей
4. Інструкція із складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 2 450 ₴









