Годівниця для пташок і білок "Сакура біла" на ніжці Код/Артикул 0001198

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Розміри годівниці: 28 см × 27 см × 32 см
Ніжка розбірна висотою: 135 см
Виготовлена з дерева, та оброблена захисною декоративною пропиткою. Зручна в установці.
Хороший вибір, який доповнить Ваш інтер'єр саду або двору. Так Ви прикрасите не тільки свій двір, а й порадуєте маленьких друзів, які зможуть в холодний період поїсти в "Сакурі"!
Комплект:
1. Годівниця
2. Розбірна ніжка
3. Клей
4. Інструкція по складанню
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Установка | Підлогова |
- Ціна: 2 450 ₴









