Балансувальна дошка балансир з ЛАБІРИНТОМ ! Дитячий Балансборд Лабіринт, степ платформа, баланс борд Код/Артикул 0000814

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Дитячий балансборд лабіринт – це найкращий тренажер для розвитку фізичних здібностей дитини. Намагаючись утримати рівновагу під час гри, діти покращують поставу та зміцнюють м'язи. На дошці є вирізаний лабіринт, в якому котиться металева кулька. Вставши на балансборд, дитина намагатиметься викотити кульку з лабіринту, не помічаючи, як її м'язи тренуються самі собою. Це чудове поєднання цікавої гри та корисних занять.
Конструкція балансира дуже міцна. Наші майстри постаралися над його виконанням та зробили максимально підходящим для дитячих ігор: він витримує удари та падіння, які можуть його очікувати у процесі використання. Поверхня ідеально рівна, без шорсткості. Батьки можуть не хвилюватись про безпеку дитини під час гри. Балансборд з лабіринтом – те, що потрібно, для цікавого та корисного дозвілля ваших дітей.
Характеристики
Довжина: 62 см
Ширина: 39,5 см
Товщина: 8 мм
Матеріал: МДФ (на відміну від дерева не розсихається)
Висота ніжок: 8 см
Ніжки неповоротні
В комплект входять 2 металеві кульки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2-х років |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Балансір |
| Товщина | 18 мм |
- Ціна: 1 539 ₴





