Лійка для квітів 3л. Поливалка оцинкована 3л. Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. У садівництві, у догляді за кімнатними рослинами а також як практичний елемент декору використовуються лійки об'ємом до 3л.
Лійки з оцинкованої сталі від ПВКП" Гранд-К" - це сучасний та зручний варіант інструменту для поливу.
Об'єм - 3л.
Мають дерев'яні ручки комфортної довжини.
Висота лійки - 290мм. Верхній діаметр - 100мм. Нижній - 150мм.
Зроблені з матеріалу стійкого до пошкоджень та витривалого у експлуатації.
Форма носика лійки дозволяє постачати воду у місце поливу у потрібній кількості.
Лійки з невеликим об'ємом - це незамінна річ у садівництві, вирощуванні кімнатних рослин та у використанні, як елемент декору, в фотостудіях, садах тощо.
Лійки можна замовити у потрібній вам кількості.
За індивідуальним побажанням та за додаткову плату вироби можуть бути оформлені в різних кольорах.
Для оптових замовників діють спеціальні ціни від виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Лійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 375 ₴






